Aktualności

2023-08-21 Informujemy, że zapisy na jesienną edycję programu „Umiem Pływać” rozpoczniemy w dniu 21 sierpnia (poniedziałek) od godziny 13.00. Tylko dla dzieci, które NIE brały udziału w programie w roku 2023. Program dedykowany jest dla dzieci z klasy I-III. Z zajęciami ruszamy 2 września (sobota).

(-)


2023-04-28 Informujemy, że zapisy na II edycję programu "Umiem Pływać" rozpoczniemy w dniu 2 maja (wtorek) od godziny 11.00. Tylko dla dzieci, które NIE brały udziału w edycji I (od II-V) Program dedykowany jest dla dzieci z klas I-III. Z zajęciami ruszamy 13 V

(-)


2023-02-20 Zajęcia wiosennej edycji programu "UMIEM PŁYWAĆ" rozpoczynamy 25 lutego 2023 roku i potrwają do 7 maja 2023. Zapisy do kolejnej edycji planujemy rozpocząć pod koniec kwietnia o czym będziemy informować na stronie internetowej i facebooku.

(-)


2022-05-30. Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia programu "Umiem Pływać". Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy do zapisów.

(-)


Informujemy, że w dniu 5 czerwca (niedziela) zajęcia bezpłatnej nauki pływania zostają odwołane. W tym dniu na naszej pływalni odbędą się: Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat w pływaniu. Jednocześnie informujemy, że ostatnie zajęcia dla grup "wiosennych" odbędą się 19 czerwca (niedziela). Dziękujemy za liczny udział w zajęciach.

(-)


Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia programu "Umiem Pływać". Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy do zapisów.

(-)


W dniu 27 czerwca odbędą się ostatnie przedwakacyjne zajęcia dla grup wiosennych. Planowany powrót do zajęć dla tych grup (te same dni i godziny) przewidujemy od drugiego tygodnia września tj. dla grup wtorkowych 7 IX i 11 IX dla grup weekendowych.(-)


Informujemy, że w dniu 22 maja (sobota) zajęcia bezpłatnej nauki pływania zostają odwołane. W tym dniu na naszej pływalni odbędą się:
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat w pływaniu.
Zapraszamy w niedzielę na zajęcia wg grafiku.
Trenerzy
- Aleksander Gajda
- Waldemar Kalbarczyk.(-)


Od piątku wracamy z programem "Umiem Pływać"! Godziny zajęć bez zmian.(-)


W związku z ogłoszeniem obostrzeń dotyczących zajęć sportowych i zamknięciem basenów od SOBOTY!!! 20 marca zajęcia programu "Umiem Pływać" wg wstępnych ustaleń zostają zawieszone do dnia 9 kwietnia. W razie jakichkolwiek zmian dotyczących zmian będziemy informowali na bieżąco.(-)


UWAGA!
13. marca zaczynamy zajęcia. Zapraszamy!

(-)


UWAGA!
13. marca zaczynamy zajęcia. Zapraszamy!(-)


Od 19. października wracamy do zajęć. Zapraszamy!(-)


Z powodu wprowadzonych obostrzeń zajęcia muszą zostać wstrzymane aż do odwołania. Będziemy Państwa informować, gdy tylko sytuacja ulegnie zmianie.(-)


Zajęcia programu MSiT „Umiem Pływać”, które rozpoczęliśmy w lutym (przed epidemią) zostają wznowione od dnia 2 września. Grafik zajęć tj. dni i godziny poszczególnych grup pozostają bez zmian.(-)

Zajęcia programu MSiT „Umiem Pływać”, które rozpoczęliśmy w lutym (przed epidemią), mogą być kontynuowane dopiero od września 2020. O terminie rozpoczęcia powiadomimy na naszej stronie.

(-)

W związku z zamknięciem obiektu MOSiR w Stalowej Woli [koronawirus] nasze zajęcia zostają zawieszone do czasu ustabilizowania sytuacji.

(-)

NOWY NABÓR RUSZA już od 31.01.2020, zajęcia zaczynają się 03.02.2020

(-)

Rodziców zapraszamy na zajęcia fitness, więcej informacji na www.nafali.net.pl

(-)

Nowy nabór rusza już od 15.10.2019

(-)

Nowy nabór rusza już od 01.02.2019

(-)

Kończy się ostatni etap termomodernizacji obiektów MOSiR-u.
Jest możliwe, że zajęcia programu „Umiem Pływać” zostaną wznowione już 27.01.2018. Decyzja może zapaść lada dzień. Prosimy śledzić naszą stronę.
Po potwierdzeniu - zapraszamy!

(-)

W związku z przedłużającą się termomodernizacją obiektów MOSiR Stalowa Wola i remontu basenów krytych planowane rozpoczęcie (kontynuacja) zajęć - styczeń 2018. Za utrudnienia przepraszamy.

(-)

UWAGA!
Zapisy na program MSiT "Umiem pływać" są już zakończone.

(-)

W sobotę 09.09.2017 rozpoczynamy zajęcia bezpłatnej nauki pływania Ministerstwa Sportu i Turystyki „Umiem pływać”. Zapisy przyjmujemy w dniu 06.09.2017 w godzinach 18:00 - 20:00 w sali konferencyjnej nad basenem MOSiR - „Prezesówka” (wejście na basen, schodami w górę). Decyduje kolejność zgłoszeń. W zajęciach mogą brać udział dzieci, które jeszcze nie korzystały z tego programu. Deklarację można pobrać na naszej stronie w zakładce Deklaracja i oddać wypełnioną, lub wypełnić na miejscu.
Z uwagi na trwające prace remontowe na obiektach - Termomodernizacja, nastąpi przerwa w zajęciach. O terminach będziemy informowali na bieżąco na stronie i na zajęciach. Godziny podane są w zakładce Grafik zajęć.

Ilość miejsc ograniczona!!!

STOWARZYSZENIE
Klub Pływacki „MOTYL” MOSiR Stalowa Wola
(-)

NOWOŚĆ!!! Dla rodziców zajęcia FACTS - trening funkcjonalny na sali. Szczegóły na stronie - www.nafali.net.pl/facts.html

(-)

Od września 2017 rozpoczynamy zajęcia programu powszechnej nauki pływania "Umiem Pływać" dla kolejnych grup dzieci z klas I-III (tylko dla tych dzieci, które nie korzystały jeszcze z tego programu). Szczegóły na naszej stronie www.umiemplywac.com.pl i na plakatach od 29.08.2017 roku. Plakaty będą wisiały również w szkołach i przy wejściu na basen.

(-)

W dniach

  • 8-9 kwietnia zajęcia nie odbędą się - Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu
  • 15-16 kwietnia zajęcia nie odbędą się - Święta Wielkanocne

(-)

Planowane zakończenie zajęć 8-9 lipiec 2017.

(-)

Zajęcia programu Ministerstwa Sportu i Rekreacji „UMIEM PŁYWAƔ rozpoczęły się 4-5 lutego 2017. Mamy do zrealizowania dwadzieścia lekcji.

(-)

Zajęcia programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "Umiem Pływać" prowadzone przez Stowarzyszenie Klub Pływacki MOTYL MOSiR Stalowa Wola trwają. Zapisy zostały zakończone.
Chętnych na zajęcia bezpłatnej nauki pływania w okresie wrzesień - grudzień 2017 zapraszamy do śledzenia naszej strony. W maju bieżącego roku ukaże się informacja na temat jesiennej edycji programu (jak, gdzie i kiedy zapisać dziecko z klasy I-III)

Webamaster: napisz email